باطری مایکروسافت لومیا 950XL
وضعیت:
موجود است
رنگ:
مشکی
قیمت:
185,000 تومان
مشخصات کلی
نمودار تغییر قیمت
نظرات کاربران

دلایل از کار افتادن باطری

در طی سال های اخیر که تلفن های همراه بخشی از زندگی روزمره ما را تشکیل دادند، باطری و میزان شارژدهی آن ها بحث مهمی در زمان انتخاب دستگاه بوده. اما تمامی مباحث مربوط به باطری را تنها در زمان انتخاب دستگاه نمی توان در نظر گرفت، چرا که باطری اصلی خود دستگاه ممکن است در اثر عوامل معتددی آسیب ببیند و باعث کاهش طول عمر و در نهایت خرابی کامل آن منجر شود. اما چه مواردی به عمر باطری شما آسیب می زند؟ عوامل بسیاری ممکن است باعث خرابی باطری شود، اما به طور خلاصه می توان عدم استفاده از شارژر و کابل اصلی، قرار دادن در سیکل خیلی طولانی و یا خیلی کوتاه شارژ، تکرار بیش از حد خالی شدن زیر 10 درصد، استفاده سخت افزاری سنگین بیش از حد در دراز مدت و یا حتی قرار گرفتن بیش از حد تلفن همراه در محیط های گرم و مرطوب را از دلایل اصلی میتوان دانست. اما چگونه میتوانید متوجه شوید که مشکل از باطری شماست و در اواخر عمر خود قرار دارد؟ خالی شدن سریع شارژ، زمان طولانی بیش از 2 ساعت برای شارژ کامل، خود به خود خاموش شدن تلفن همراه و ... را می توان از دلایل بارز برای خداحافظی با باطری در نظر گرفت.

راه حل؟

اما باطری خراب شده را میتوان بازیابی کرد؟ به طور حتم در این زمینه راه های مختلفی از جمله کالیبره کردن و ... وجود دارد که بسته به مدل هر تلفن همراه و نوع باطری آن ممکن است بازیابی سلول های از دست رفته باطری تا چند درصد امکان پذیر باشد، اما راه حل قطعی برای بازیابی تمامی توان باطری وجود ندارد. در این لحظه برای جلوگیری از هدر رفتن وقت و گاها هزینه های الکی، انتخاب درست و بی دردسر خرید باطری سالم و جایگزینی آن با باطری معیوب است. اما پیدا کردن باطری اصلی و با ضمانت شاید بتوان گفت سخت تر از بازیابی باطری معیوب و صد در صد از کار افتاده است! چرا که به هر فروشنده ای مراجعه نمایید، باطری خود را اصلی و با گارانتی شرکتی مادام العمر (!) معرفی میکند و قیمتی نجومی نیز به استدلال اصل بودن آن ارائه میکند. اما کافیست پس از خرید برای تعویض و یا استفاده از این گارانتی مادام العمر مراجعه نمایید تا ببینید چه دلایل خنده دار و مختلفی برای عدم قبول کردن و ارائه گارانتی به شما خواهند گفت. اما راه حل پیدا کردن باطری اصلی چیست؟

مطمئن و اصلی

مجموعه لومیا سنتر دارای سابقه طولانی در زمینه قطعات و لوازم جانبی اصلی لومیا می باشد که تمامی قطعات این مجموعه از جمله باطری به صورت اصلی و اورجینال از نمایندگی مایکروسافت در امارات تهیه میگردد. یکی از محصولات مجموعه در این زمینه باطری لومیا 950 ایکس ال و یا همان BV-T4D با ظرفیت 3340 mAh می باشد که همانند باطری اصلی عمل کرده و هیچ گونه تفاوتی نخواهد داشت. پس از نصب باطری بر روی دستگاه هیچ گونه نیازی به 12 ساعت شارژ و یا حتی کالیبره شدن نیست و باطری از همان اول بدون هیچ گونه مشکلی کار خواهد کرد. باطری لومیا 950 ایکس ال دارای ضمانت 7 روزه سلامت فیزیکی کالا و گارانتی 6 ماهه اصل بودن باطری می باشد که در کنار قیمت بسیار مناسب آن، آسودگی خاطر را برای شما در هنگام خرید باطری اصلی رقم خواهد زد.